• Bilety autokarowe - Znajdziesz taniej, oddamy Ci różnicę!
 • Jeśli kupisz u nas bilet autokarowy, a później znajdziesz w Internecie taki sam za niższą cenę, to oddamy Ci różnicę przelewając tę kwotę na twoje konto bankowe.

  Honorujemy zniżki poszczególnych przewoźników.
  Stali klienci posiadający np. status Stałego Klienta i korzystający z różnych przywilejów przy zakupie biletów, przede wszystkim ze specjalnych zniżek mogą spokojnie kupować online bilety autokarowe. Uznajemy status Stałego klienta wszystkich przewoźników.
 • Skontaktuj się z nami
  • Infolinia +48 71 72 95 189  (pn.-pt. 7:00-23:00, sob. 9:00-21:00)
 • Wyszukiwanie w skrócie
 • 1. Wybór kraju i miasta wyjazdowego oraz docelowego.
 • 2. Przejazd w jedną lub w dwie strony oraz data i ilość osób.
 • 3. Wybór najbardziej korzystnego kursu oraz wprowadzenie danych.
 • 4. Akceptacja regulaminu, płatność oraz wydruk biletu.
 • Ochrona prywatności


 • Deklarujemy wolę przestrzegania zasad ochrony prywatności swoich Klientów. Poszukiwanie ofert i przeglądanie propozycji nie wymaga podawania żadnych danych osobowych. Jeżeli jednak osoba przeglądająca wyrazi chęć uczestnictwa w programie przygotowanym przez nas, bądź zechce korzystać z innych usług, to w takich sytuacjach informacje osobowe są niezbędne do poprawnego i rzetelnego wykonania świadczenia, a poniższe oświadczenie w sprawie Ochrony Prywatności wyjaśnia okoliczności i tryb gromadzenia oraz przetwarzania tychże danych osobowych.

  Gromadzenie danych osobowych
  SELF Internet zwraca się z uprzejmą prośbą do swych potencjalnych Klientów o dobrowolne przekazywanie swoich danych osobowych w celu dokonywania poprawnej identyfikacji lub w celu szybkiego nawiązywania kontaktu. To udostępnienie danych osobowych jest wymagane przy składaniu zamówienia i w czasie udzielania odpowiedzi na pytania dotyczące funkcjonowania Portalu. W większości przypadków zakres potrzebnych danych osobowych ogranicza się jedynie do przekazania adresu poczty elektronicznej. Jednak w celu wyżej już wspomnianej rzetelnej identyfikacji oraz gdy istnieje potrzeba umieszczania danych na fakturach i rachunkach, posiadanie szerszego zakresu informacji jest niezbędne. SELF Internet zastrzega sobie prawo do gromadzenia informacji dotyczących sprzętu i oprogramowania, jakim posługuje się Internauta, danych dotyczących adresu IP, typu przeglądarki, adresu www ponadto może zachowywać w pamięci datę i godzinę odwiedzin, ilość odsłon i wejść, może również ewidencjonować parametry systemu operacyjnego. Powyższe informacje będą wykorzystywane w dążeniu do usprawnienia działania Portalu, utrzymania wysokiej funkcjonalności oraz w celu prowadzenia statystyk odwiedzin strony. SELF Internet może ujawnić dane kontaktowe w niżej wymienionych sytuacjach: - podporządkowanie się wyrokom i spełnienie wymogów toczących się postępowań sądowych; - ochrona i obrona praw oraz naszego mienia, naszych Współpracowników jak i Użytkowników.

  Kontrola danych osobowych
  Dane osobowe gromadzone przez nas nie będą udostępniane pod żadnym pozorem osobom trzecim jak również nie będą wykorzystywane do żadnych innych celów poza zabiegami marketingowymi takimi jak informowanie o nowościach i promocjach oraz do uzupełniania danych podczas wystawiania faktury VAT lub rachunków za usługi wyszczególnione w naszej ofercie. Dane publikowane na biletach lub innych dowodach sprzedaży nie będą objęte ochroną, ponieważ nie posiadamy technicznych możliwości ich zabezpieczenia.

  Dostęp do danych osobowych
  Każdy Klient posiada możliwość aktualizowania własnych danych, ich korygowania lub usunięcia zgodnie Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zmianami) oraz Ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tekst jednolity: Dz. U. z 2002r, nr 144, poz. 1204 ze zmianami).

  Bezpieczeństwo danych osobowych
  Deklarujemy zobowiązanie zapewnienia bezpieczeństwa i nieujawniania danych osobowych, a pomocną w tym zamiarze będzie najnowsza technologia, którą dysponujemy.